Farklı iç tasarım stilleri nelerdir ve benzersiz kişiliğinizi ifade etmenize nasıl yardımcı olurlar? İç tasarım stilleri listemizi keşfedin.


Endüstriyel tarz ürünler


Alışveriş yap keyboard_arrow_right

Çiftlik evi tarzı ürünler


Alışveriş yap keyboard_arrow_right

İskandinav tarz ürünler


Alışveriş yap keyboard_arrow_right

Bohem tarz ürünler


Alışveriş yap keyboard_arrow_right

Çağdaş tarz ürünler


Alışveriş yap keyboard_arrow_right

Retro tarz ürünler


Alışveriş yap keyboard_arrow_right
Daha fazla ilham


 

Mağazamızdan evinize - #sharemevidaxl Galerisine katılın!

vidaXL'den ilham alın!

Hayallerinizdeki evi mi tasarlamak istiyorsunuz? Bunun için ihtiyacınız olan iki şey vardır: ilki aralarından rahatça seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi, ikincisi ise size ilham verecek ev ve bahçe fikirleri. Bu ilham verici bölümü sizi en bilinen iç tasarım stilleri ve en güzel en yeni trendler hakkında bilgilendirmek için hazırladık.

Bir evi size ait bir yere dönüştürmek için evinizin her detayına kişiliğinize ait bir şeyler eklemelisiniz. Sizi ürünlerimizden ilham almaya ve en beğenilen iç tasarım stillerini keşfetmeye davet ediyoruz. İskandinav tarzının veya çağdaş tarzın minimal güzelliğine kendinizi bırakın veya evinize endüstriyel tarz sayesinde cesur bir görünüm kazandırın. Rustik vurgularını unutamayacağınız çiftlik evi iç tasarım stili ile tanışın. Ya da sıcacık bohem ve retro tarzlarına ne dersiniz? Tümüne göz atın!


#sharemevidaXL: bizim ürünlerimiz, sizin tasarımlarınız

Gerçek şu ki, ev fikirlerimizi gerçek evlerden ve mobilya çözümlerimizi ve stil ipuçlarımızı kendi evlerinde kullanan kişilerden alıyoruz. Müşterilerimiz bize ilham veren kahramanlarımızdır. Onların ev dekorasyonlarını bizimle paylaşmalarına minnettarız. Bunu ev ve bahçe konusunda harika bir ilham kaynağı olarak görüyoruz.

Sonuç olarak, tüm ev dekorasyon tarzlarının ve trendlerinin bir araya geldiği, müşterilerimizin ön planda olduğu bir yer hazırladık. Tamamen sizlere ve sizlerin yaratıcı tasarımlarınıza adanmış olan #sharemevidaxl sayfasını ziyaret ederek müşterilerimizin tasarımlarından ilham alın. Burada, gerçek ev ortamlarında tasarlanmış çok çeşitli ürünlerimizi bulacaksınız. Ürünlerimizin dekorasyonunuza nasıl uyacağını görebilir ve bundan ilham alabilirsiniz. Sizi öne çıkarmamızı ister misiniz? Koşullara buradan göz atabilirsiniz!


İlham veren bültenimize kayıt olun

En iyi ev dekorasyonu ilhamının ara sıra gelen bir e-postayla başladığını biliyor muydunuz? Karşınızda: ilham dolu bültenimiz! Başlamak için tek yapmanız gereken kayıt olmak. Sonrasında size çok işinize yarayacak bültenlerimizi göndereceğiz. Ev ve bahçe ilhamından dekorasyon fikirlerine oradan her evde bulunması gereken harika eşyalara kadar, bültenimizde her şeyi bulabilirsiniz.

En yeni ve heyecan verici trendlere ve popüler tasarım stillerine dair en yeni haberleri ilk siz duyun. Evinizdeki dekorasyon projelerinizin için bültenimizi bir ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz. İlham veren bültenimize kaydolun ve vidaXL topluluğumuza katılın!

© 2008-2024 vidaXL - www.vidaxl.com.tr bir vidaXL MARKETPLACE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesidir.