Yeni Trendler

Stiller zamansızdır trendler ise dikkat çekici

İç dekorasyona dair en son trendleri keşfedin. Modaya uygun mobilyalar, renkler, tasarımlar ve daha fazlası burada.

Klasik Lüks Trend

Evinize klasik ve modası hiç geçmeyen bir his vermek için Klasik Lüks trendi tercih edin. Bu güzel trendi keşfedin ve evinizde uygulamak için mükemmel mobilyaları ve dekorasyonları bulun.

Klasik Lüks mobilya alışverişi yapkeyboard_arrow_right

Coastal Tarzı Ev Trendi

Coastal tarzı ev trendi ile güzel ve rahatlatıcı bir ortam tasarlayın! Deniz kenarı tarzındaki evler için bilmeniz gereken her şeyi & mobilya çözümlerini burada bulabilirsiniz!  

Daha fazla keşfetkeyboard_arrow_right

Coastal tarzı mobilya al keyboard_arrow_right

Küçük Balkon Trendi

Küçük balkon sınırsız dekorasyon çeşidi! Apartman balkonlarını gösterişli ve kullanışlı bir şekilde dekore etmenize yarayacak inanılmaz fikirleri & mobilya çözümlerini keşfedin.

Daha fazla keşfetkeyboard_arrow_right

Balkon mobilyası satın alkeyboard_arrow_right

Konforlu Rattan Bahçe Mobilyaları

Bahçeniz tüm yıl boyunca tatil yeriniz olabilir. Hayallerinizdeki bahçeye kavuşmak için rattan bahçe mobilyalarımızdan ve aksesuarlarımızdan ilham alın!  

Daha fazla keşfetkeyboard_arrow_right

Rattan bahçe mobilyası satın al keyboard_arrow_right

Diğer trendler

   

2022’nin en yeni ev dekorasyonu trendleri ile tanışın

İç mekan tasarımına dair trendler, ev dekoru hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. Dengeli bir ev tasarımı belirli bir stili takip eder. Trendler, pastanın üzerindeki çilek gibidir. Ev tasarımına dair trendler o kadar çeşitli ki kendinize ait bir trendi ancak detaylarla ortaya çıkarabilirsiniz. İpucu ve önerilerimizi, ev tasarımına dair fikirleri ve 2022’nin ev tasarım trendlerini keşfedin.

Son moda ev tasarım trendlerinden ilham alın

Evinizi yeniden dekore etme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa asla kaçırmamanız gereken dört büyük ev tasarım trendine mutlaka bakmalısınız. Kendinizi yaratıcı ve ilham verici hissettiğiniz eklektik bir oturma odası yaratın. Hasır ve rattan trendi ile yatak odanızın rahatlığını ve sıcaklığını öne çıkarın. ​

Küçük detaylar, ev tasarımında büyük fark yaratır. Yemek odanız için olmazsa olmazlardan olan altın tonlar trendine bir göz atın. Kadife trendi için fazla söze gerek olmadığını düşünüyoruz. 2022’nin ev tasarım trendleri sizi hiç olmadığı kadar heyecanlandıracak.

Bahçenizi, terasınızı ya da balkonunuzu yeniden tasarlamak için en son trendlerden yararlanabilirsiniz. En son çıkan malzemelerden, mobilya tasarımlarından ve dış mekan tasarımınızda fark yaratacak dekorasyon ürünlerinden bahsediyoruz. Bahçenize yeni bir bar tezgahı kurmak istiyorsunuz ama hangi ürünlerin moda olduğunu bilmiyor musunuz? Burada en iyi bahçe mobilyası tasarımlarını ve stil ipuçlarını bulabilirsiniz. Rattan şu sıralar çok moda fakat rattanı bahçe dekorasyonunuzda nasıl kullanacaksınız? Güzel bir bahçe tasarlayabilmeniz için bizden ilham alabilirsiniz.

Hayallerinizdeki evi tasarlamak için ilham alın

Evinizi baştan tasarlamak için ilham köşemizde yer alan mükemmel rehberlerden yararlanabilirsiniz. En popüler iç tasarım stillerini ve bu stilleri nasıl en moda iç tasarım fikirlerine dönüştürebileceğinizi keşfedin. İç tasarım stillerine ve trendlerine, her odaya uygun mobilyalara, iç tasarım malzemelerine ve iç mekan renk trendlerine dikkat çekiyoruz.Hemen incelemeye başlayın ve vidaXL'in ev dekorasyonunda size yardımcı olacak ilham köşesine güvenin!