Bahçe mangal yeriniz için sahip olmanız gerekenler


Bir mangal yeri en sevdiğiniz ızgaraları hazırladığınız bir yerden çok daha fazlasıdır. Burası arkadaşlarınız ve ailenizle harika vakitler geçirdiğiniz hatıralarla dolu bir yerdir. Bahçenize rahat ve kullanışlı bir barbekü alanı eklemeyi mi düşünüyorsunuz? Rahat ve sıcak bir ortam tasarlamak için kanepe ve bahçe oturma grubu gibi bahçe mobilyalarına bakın. Kilim, battaniye ve ateş yakma yeri gibi aksesuarlar soğuk günlerde bile konforlu kalmanızı sağlayacaktır. Bir parça yaratıcılıkla bahçe barbekü alanınızı harika bir toplanma noktasına dönüştürebilirsiniz.Arka bahçe barbekü alanı seçimleri


Barbekü alanınızı düzenlemek heyecan verici ve eğlenceli bir iştir. İlk olarak, ızgara, kap kacak ve ateş çukuru gibi doğru mangal malzemelerine sahip olmalısınız. Davetsiz misafirler için ihtiyaç duyacağınız oturma yerlerini ve masaları da unutmayın. Katlanır mobilyalar tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Keyifli bir atmosfer için ambiyans lambaları da olmazsa olmazlardandır. Ürünleri aşağıdan keşfedin.

Katlanabilir mobilyalar


Küçük yerler için düzen


Küçük yerler için düzen


Sulama, budama ve iklime bağlı olarak en uygun bitkileri seçme konusunda size harika tavsiyelerimiz var. Ayrıca, size en uygun bahçe mobilyalarını bulmanız için de pek çok ipucuna sahibiz. Birazcık yönlendirme ile yıllarca keyfini çıkaracağınız harika bir bahçe ortamı tasarlayabilirsiniz.

Bahçe İşleri & Dekorasyon Fikirleri

Kışın serin kokusu hala havada olabilir, fakat bahçelerimize göz gezdirmeye başlayabiliriz...

Daha fazla okukeyboard_arrow_right

Bahçe mobilyası alırken malzeme seçimi nasıl yapılır

Bahçe mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler nelerdir?

Daha fazla okukeyboard_arrow_right

Bahçe mobilyaları satın alma konusunda bilmeniz gereken her şey

İhtiyaçlarınıza uygun dış mekan mobilyalarını nasıl seçeceğinizi anlamak için bahçe mobilyası satın alma rehberimize göz atın.

Daha fazla okukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Müşterilerimizin bizden aldığı ürünlerle çok güzel mekanlar tasarladığını ve bunları #sharemevidaXL. hashtagi ile paylaştığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Çarpıcı bahçe tasarımlarından sakin ev dekorasyonlarına kadar müşterilerimizin sergilediği yaratıcılık gerçekten ilham verici. Siz de topluluğumuza katılabilir ve kendi vidaXL tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz. Güzel ve konforlu yaşam alanlarına olan tutkumuzu herkesle paylaşalım ve daha da şaşırtıcı tasarımlar yaratmak için birbirimize ilham verelim!

@mama_spzoo
@living.in.den.haag
@huisje_bij_het_strand
@genuss.neighbourhood
@winterandryder
@wonenaandenes
@our_renovation_projects
Hepsini keşfet

© 2008-2024 vidaXL - www.vidaxl.com.tr bir vidaXL MARKETPLACE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesidir.