Yemek odası kategorileri


Yemek odanız, insanları yemek vesilesi ile bir araya getirmek için harika bir yerdir. Yemek odanızı mükemmel bir şekilde dizayn edebilmeniz için iyi düşünülmüş yemek odası mobilyaları fikirlerine ihtiyacınız olacaktır. Yemek masaları ve sandalyeleri gibi yemek odasının olmazsa olmazları ile işe başlayın. Yemek odasına başka neler koyabileceğinizi düşünüyorsanız, oda bölücüler gibi dikkat çeken iddialı ürünler kullanabilirsiniz. Avize veya duvar sanatı gibi dekoratif unsurlarla yemek odanıza kişilik kazandırabilirsiniz. Servis altlıkları ve masa süsleri gibi yemek masası aksesuarları da yemek deneyiminizi geliştirmek için mükemmel fırsatlardır.Yemek odası koleksiyonları


İster bir akşam yemeği davetine ev sahipliği yapıyor olun ister ailenizle günlük yemeklerin tadını çıkarıyor olun, doğru yemek odası mobilyaları gerçekten büyük bir fark yaratır. Mükemmel yemek odası düzeni için, yemek takımları ve masaları da dahil olmak üzere yemek odası koleksiyonlarımızı inceleyin. Vitrinli Tv ünitelerimiz ve duvar TV ünitelerimizle keyifli film geceleri düzenleyin. Şayet, bir kendin yap meraklısıysanız, geri kazanılmış ahşap masa tablalarını kullanarak kendi yemek masanızı yapabilir ve uyumlu aksesuarları seçebilirsiniz.

Müzik ve eğlence


Bar masaları


Kendi masanı yap


Geri kazanılmış malzemeler


Yemek odası: ipuçları ve fikirler


Daha fazla yemek odası fikri ve ilham mı arıyorsunuz? Yemek mobilyaları alışveriş rehberlerimize göz atın! Mükemmel yemek masasını, sandalyeleri ve daha fazlasını seçmenize yardımcı olacaklardır. Rustikten çağdaşa, her tarza uygun dekorasyon ipuçları ve fikirlerimiz var. O halde, yemek odanızı vakit geçirmekten keyif alacağınız bir alana dönüştürmeye hazır olun. Yemek odanız kolayca evinizin en popüler köşesi haline gelebilir.

Yemek odası fikirleri & dekor sırları

Mobilya çözümlerimizle birleştirildiğinde, hayallerinizdeki yemek odasını tasarlamanıza yardımcı olabilecek bazı inanılmaz dekorasyon sırlarını bir araya getirdik.

Okumaya devam etkeyboard_arrow_right

İç tasarım stilleri

Favori iç tasarım stilinizi bulun ve her stile uygun ürünleri satın alın. Evinizi bugün bir yuvaya dönüştürün!

Okumaya devam etkeyboard_arrow_right

Yemek masası nasıl seçilir?

Yemek masanız yaşam alanının kalbidir ve yeni bir tane satın almak veya eskisini değiştirmek dikkat ister.

Okumaya devam etkeyboard_arrow_right

Yemek bankı satın alma rehberi – ideal bankı bulmak için ipuçları

Sevdiklerinizle birlikte eğlenmek için mükemmel bir yemek alanı mı yaratmak istiyorsunuz? İdeal oturma çözümünü bulmak kolay bir iş değildir.

Okumaya devam etkeyboard_arrow_right

Bar Taburesi Satın Alma Rehberi – Faydalı İpuçları

Mükemmel bar tabureleri rahat olmalı, iç tasarım tarzınıza uygun olmalı ve çocuk dostu olmalıdır.

Okumaya devam etkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Müşterilerimizin bizden aldığı ürünlerle çok güzel mekanlar tasarladığını ve bunları #sharemevidaXL. hashtagi ile paylaştığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Çarpıcı bahçe tasarımlarından sakin ev dekorasyonlarına kadar müşterilerimizin sergilediği yaratıcılık gerçekten ilham verici. Siz de topluluğumuza katılabilir ve kendi vidaXL tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz. Güzel ve konforlu yaşam alanlarına olan tutkumuzu herkesle paylaşalım ve daha da şaşırtıcı tasarımlar yaratmak için birbirimize ilham verelim!

Hepsini keşfet

© 2008-2024 vidaXL - www.vidaxl.com.tr bir vidaXL MARKETPLACE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesidir.