Balkon Kategorileri


Doğru balkon mobilyaları ile küçük bir balkonurahat ve keyifli bir ortama çevirebilirsiniz. Mükemmel bir balkon dekoru için şu 3 adımı takip edin:

  1. Küçük balkonlara uygun balkon mobilyalarını ve hatta yeriniz müsaitse bahçe setlerini tercih edin.
  2. Kilimler, rahat battaniyeler ve yapay çiçekler kullanın.
  3. Yabancı bakışlar sizi rahatsız mı ediyor? Panjur, perde ya da storlardan yararlanın.
İşte bu kadar! Balkonunuz harika bir dinlenme noktasına dönüşecek. Keyifle dinlenebileceğiniz bir yer tasarlamak için balkon ürünlerimize ve çözümlerimize göz atın.Balkon ürünleri


Küçük balkonlarartık bir sorun değil! Küçük balkon mobilyalarımıza göz atın ve hem şık hem de kullanışlı bir balkon için seçimlerinizi yapın. Harika bir zen havasına sahip büyülü bohem balkon trendi de dahil olmak üzere size ilham verecek en son trendlere sahibiz. Dahası balkonunuzu kapatıp dış etkenlerden korunmanızı sağlayacak güzel çözümlerimiz de mevcut. Aşağıdaki ürünlerimizi inceleyin ve balkonunuzu en sevdiğiniz dinlenme yeri haline getirin!

Botanik balkonlar için ürünler


Küçük balkonlar için ürünler


Yeşil bahçeler için ürünler


Balkon için yapı malzemeleri


Gizlilik ve koruma


Balkonlar için dış mekan önerileri & fikirleri


Balkon mobilyası ararken karşınıza çıkan en büyük sorun genellikle alanın kısıtlı olmasıdır. Burada imdadınıza biz yetişiyoruz! Bahçe mobilyası seçim rehberleri de dahil olmak üzere pek çok balkon fikrini ve ipuçlarını sizin için bir araya getiriyoruz. Görenlerin hayran kalacağı mükemmel bir balkon dekoru için en son balkon trendlerinden ilham alın!

Bahçe İşleri & Dekorasyon Fikirleri

Kışın serin kokusu hala havada olabilir, fakat bahçelerimize göz gezdirmeye başlayabiliriz...

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

Bahçe mobilyaları satın alma konusunda bilmeniz gereken her şey

Açık havada geçirilen vakitler paha biçilmezdir. Hangi dış mekana sahip olursanız olun, yapmanız gereken onu tam potansiyeline ulaşacak şekilde iyileştirmektir.

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

Bahçe yapmaya yeni başlayanlar için bir kılavuz

Bahçe ile ilgilenmek her zaman ve her yerden yapabileceğiniz harika bir hobi. Alışveriş kılavuzumuz ile nasıl başlayacağınızı öğrenin.

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

İdeal koltuğu seçmek için ipuçları

Bahçe ile ilgilenmek her zaman ve her yerden yapabileceğiniz harika bir hobi. Alışveriş kılavuzumuz ile nasıl başlayacağınızı öğrenin.

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

#sharemevidaxl

#sharemevidaXL.hashtagi ile paylaştığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Çarpıcı bahçe tasarımlarından sakin ev dekorasyonlarına kadar müşterilerimizin sergilediği yaratıcılık gerçekten ilham verici. Siz de topluluğumuza katılabilir ve kendi vidaXL tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz. Güzel ve konforlu yaşam alanlarına olan tutkumuzu herkesle paylaşalım ve daha da şaşırtıcı tasarımlar yaratmak için birbirimize ilham verelim!

Hepsini keşfet

© 2008-2024 vidaXL - www.vidaxl.com.tr bir vidaXL MARKETPLACE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesidir.