Bahçe kategorileri


Düşünün: bahçenize giriyorsunuz, temiz havayı yüzünüzde hissediyorsunuz ve bitkilerinizin ve çiçeklerinizin büyüdüğünü görüyorsunuz. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Bahçe mobilyaları fikirlerimizin bu büyülü alanı yaratırken size rehberlik etmesine izin verin. Bahçenizde uzanmak için ne tür mobilyalara ihtiyaç duyduğunuza emin değil misiniz? Sorun değil, harika bahçe mobilyası fikirlerimiz var. Biraz bahçeyle uğraşmak istiyorsanız, tüm bahçe ürünlerimize göz atın. Koleksiyonumuzda, bahçe aletleri ve barınaklar başta olmak üzere her türlü bahçe aksesuarlarını, bahçe ekipmanlarını ve diğer aksesuarları bulabilirsiniz. İnanın hayalinizdeki bahçe çok yakınınızda.Bahçe koleksiyonları


Bahçe koleksiyonlarımızla hayalini kurduğunuz bahçeye sahip olun. Bitkilerinizi yetiştirmenizi sağlayacak çeşitli aletler ve saksılar gibi bahçıvanlıkla ilgili temel ekipmanlarımızı beğeninize sunuyoruz. Fıskiyeler ve süs eşyalarıyla bahçenize biraz atmosfer katın veya kendinize göletli mini bir vaha yaratın. Yüzme havuzunuz var mı? O halde havuz bakımını kolaylaştıran havuz aksesuarlarımızı incelemeyi unutmayın. Muhteşem bir bahçe için güzel bahçe dekorasyonlarının yanı sıra kuş veya arı evlerimiz de var. Bahçeniz aynı zamanda çocuklarınızın da bolca vakit geçirdiği bir yer mi? Bahçe oyuncakları ve oyun alanlarıyla onları eğlendirin. Bahçenizi çok yönlü bir yer haline getirin ve tadını çıkarın!

Bahçe saksıları


Göletler & çeşmeler


Yüzme aksesuarları & havuz bakımı


Kompostlar & yağmur varilleri


Bahçe dekorasyonu


Biyolojik Çeşitlilik


Bahçe dekorasyon ipuçları ve fikirleri


Bahçenizi güzel ve çiçeklerle dolu bir vahaya dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Bahçe mobilyaları için ilham mı arıyorsunuz? Veranda için doğru takımı seçmekten, bahçede hangi malzemeleri kullanacağınıza kadar birçok bilgi içeren alışveriş rehberlerimizle mükemmel ve konforlu bir bahçe kurabilirsiniz. Ayrıca her mevsim için bahçe fikirlerimize göz atın. İster acemi olun ister deneyimli bir profesyonel olun, ekimden budamaya kadar her konuda tavsiyemiz var. Bahçe dekorasyon fikirleri arıyorsanız, bizde onlardan da bolca var. Gelin ve bahçeciliğe başlayın!

Bahçe mobilyası alırken malzeme seçimi nasıl yapılır?

Bahçe mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler nelerdir?

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

Bahçenizi kışa nasıl hazırlar ve dekore edersiniz

Her yeni mevsimle birlikte bahçeniz önemli değişimler ve süreçlerden geçer.

daha fazla keşfetkeyboard_arrow_right

Yeni Başlayanlar İçin Bahçe Yapma Rehberi

Bahçe işleri ile uğraşarak hem keyifli bir şekilde vakit geçirebilir hem de tüm stresinizi toprağa atabilirsiniz.

daha fazla keşfetkeyboard_arrow_right

Bahçe İşleri & Dekorasyon Fikirleri

Kışın serin kokusu hala havada olabilir, fakat bahçelerimize göz gezdirmeye başlayabiliri.

daha fazla keşfetkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Müşterilerimizin bizden aldığı ürünlerle çok güzel mekanlar tasarladığını ve bunları #sharemevidaXL hashtagi ile paylaştığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Çarpıcı bahçe tasarımlarından sakin ev dekorasyonlarına kadar müşterilerimizin sergilediği yaratıcılık gerçekten ilham verici. Siz de topluluğumuza katılabilir ve kendi vidaXL tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz. Güzel ve konforlu yaşam alanlarına olan tutkumuzu herkesle paylaşalım ve daha da şaşırtıcı tasarımlar yaratmak için birbirimize ilham verelim!

Hepsini keşfetl

© 2008-2024 vidaXL - www.vidaxl.com.tr bir vidaXL MARKETPLACE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesidir.