Banyo kategorileri


Banyo sizin kişisel olarak en çok rahat etmeniz gereken yerdir; bu yüzden şık ve konforlu olmalıdır. Banyonuzun tasarımını banyo mobilyaları fikirlerimizle güncelleyin. Banyo için hangi mobilyaların uygun olduğunu merak ediyorsanız, banyo mobilya takımları sizin için kolay bir çözüm olabilir. Ardından banyo depolama çözümleri, sıhhi tesisat armatürleri ve aksesuarlarıyla banyonuzu yenileyebilirsiniz. Popüler banyo mobilyalarında çift lavabo ve bol miktarda saklama alanı vardır, bu nedenle koleksiyonlarımıza göz atmanızda fayda var. Ayrıca yumuşacık havlular ve eğlenceli duş perdeleri gibi küçük dokunuşlar büyük fark yaratır. Bizden ilham alarak kendi harika banyonuzu yaratın!Banyo koleksiyonları


Banyo hem işlevsel hem de sizi yansıtan bir yer olmalıdır. Banyo koleksiyonumuz, istediğiniz banyo tasarımına büyük ölçüde ulaşmanızı sağlayacak niteliktedir. Burada banyo dekorunuz için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Aynalardan veya lavabo dolaplarından çamaşır aksesuarlarına kadar her ihtiyaca uygun bir ürünümüz var. Ayrıca geri kazanılmış ahşaptan yapılmış çok sayıda temel banyo malzemesini de burada bulabilirsiniz. Banyo tartısı ve kişisel bakım ürünleri gibi önemli ayrıntıları unutmayın. Öyleyse hemen harekete geçin ve kendi mükemmel banyonuzu yaratın!

Ayna dolapları


Lavabo dolapları


Çamaşır rafları


Çamaşır sepetleri


Geri kazanılmış malzemeler


Banyo dekorasyon ipuçları ve fikirleri


Daha fazla banyo ilhamına? mı ihtiyacınız var? Öyleyse banyonuzu daha keyifli bir yere dönüştürmenize yardımcı olacak banyo fikirlerimize göz atın. Banyo mobilya takımları ve diğer aksesuarların yanı sıra harika dekorasyon tüyoları da sunuyoruz. Kendi tarzınızı bulmak için en popüler iç tasarım trendlerimizi ve modası geçmeyen stillerimizi inceleyin. Banyo tasarımınıza karakterinizi yansıtma konusunda size yardımcı olabilirler. Yapmanız gerekenlerin başında, renkli karolar, bitkiler ve duvar sanatları seçmek geliyor. Banyonuzu keyifli bir spa’ya dönüştürün ve rahatlığın tadını çıkarın!

Renkleri kullanarak evinizi nasıl güzelleştirebilirsiniz?

Renkleri kullanarak dikkatleri istediğiniz yere çekebilir, ortamın havasını değiştirebilir ve dilediğiniz yere vurgu yapabilirsiniz.

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

İç tasarım stilleri

İlham almak için Stiller sayfamıza göz atın!

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

Yeni Trendler

İç dekorasyona dair en son trendleri keşfedin.

Okumaya devam et...keyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Müşterilerimizin bizden aldığı ürünlerle çok güzel mekanlar tasarladığını ve bunları #sharemevidaXL. hashtagi ile paylaştığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Çarpıcı bahçe tasarımlarından sakin ev dekorasyonlarına kadar müşterilerimizin sergilediği yaratıcılık gerçekten ilham verici. Siz de topluluğumuza katılabilir ve kendi vidaXL tasarımlarınızı paylaşabilirsiniz. Güzel ve konforlu yaşam alanlarına olan tutkumuzu herkesle paylaşalım ve daha da şaşırtıcı tasarımlar yaratmak için birbirimize ilham verelim!

Hepsini keşfet

© 2008-2024 vidaXL - www.vidaxl.com.tr bir vidaXL MARKETPLACE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesidir.